LISTA UCZESTNIKÓW - wyniki
LP. |
POWIAT |
GRUPA I (szkoły podstawowe) |
pkt |
GRUPA II (szkoły gimnazjalne) |
pkt |
GRUPA III (szkoły ponadgimnazjaln.) |
pkt |
1. |
bartoszycki |
Aleksandra Gach |
25 |
Bartłomiej Horoszko |
17 |
Aleksandra Szczepura |
16 |
2. |
braniewski |
Agnieszka Zygo |
9 |
Paulina Gońca |
11 |
Klaudia Korenkiewicz |
9 |
3. |
działdowski |
Kamil Stefaniak |
23 |
Dawid Szczawiński |
17 |
Adam Osowski |
13 |
4. |
elbląski |
Julia Perkowska |
19 |
Michał Kuchnicki |
14 |
Katarzyna Grad |
20 |
5. |
ełcki |
Kinga Kuczyńska |
14 |
Krzysztof Andruszkiewicz |
13 |
Marta Kotarska |
14 |
6. |
giżycki |
Anna Charzyńska |
16 |
Jakub Domysławski |
12 |
Filip Czetyrbok |
20 |
7. |
gołdapski |
Konrad Makarski |
18 |
Dominik Kuzyk |
12 |
Monika Misiewicz |
5 |
8. |
iławski |
Jakub Bulski |
22 |
Remigiusz Próchniewski |
19 |
Maria Ewertowska |
23 |
9. |
kętrzyński |
Joanna Zientek |
18 |
Aleksandra Hrycyk |
16 |
Bernadeta Aleksandrzak |
15 |
10. |
lidzbarski |
Jakub Poletyło |
17 |
Michał Bąk |
19 |
Weronika Madej |
21 |
11. |
mrągowski |
Maria Łukaszuk |
15 |
Martyna Ciżman |
12 |
- |
|
12. |
nidzicki |
Aleksander Bąkowski |
13 |
Jakub Pisarski |
13 |
Joanna Rejner |
16 |
13. |
nowomiejski |
Julia Jadłowska |
26 |
Jakub Wadecki |
21 |
Kinga Przybysz |
18 |
14. |
olecki |
Jan Ospital |
14 |
Natalia Szymanowska |
14 |
Mateusz Rutkowski |
15 |
15. |
olsztyński |
Artur Behrendt |
26 |
Joachim Krebs |
21 |
Kamil Zaręba |
15 |
16. |
ostródzki |
Piotr Sotnik |
24 |
Jakub Krućko |
21 |
Michał Kupczyk |
16 |
17. |
piski |
Paweł Nowicki |
17 |
Marcin Smakosz |
20 |
Mikołaj Olender |
16 |
18. |
szczycieński |
Piotr Zapadka |
14 |
Jakub Krawczyk |
15 |
Arkadiusz Żuchowski |
18 |
19. |
węgorzewski |
Martyna Kotowicz |
15 |
Klaudia Bykowska |
17 |
Mateusz Latawski |
21 |
Osoby zaznaczone kolorem niebieskim zostały zakwalifikowane do finału ustnego.
Zakwalifikowani do finału ustnego:
GRUPA I
Imię i nazwisko |
Pyt.1 |
Pyt. 2 |
Pyt. 3 |
Razem |
Pisemne |
Miejsce |
Julia Jadłowska |
1 |
2 |
1 |
4 |
26 |
II |
Artur Behrendt |
2 |
2 |
3 |
7 |
26 |
I |
Aleksandra Gach |
1 |
0 |
3 |
4 |
25 |
III |
GRUPA II
Imię i nazwisko |
Pyt.1 |
Pyt. 2 |
Pyt. 3 |
Razem |
Pisemne |
Miejsce |
Jakub Wadecki |
2 |
1 |
1 |
4 |
21 |
II |
Joachim Krebs |
1 |
0 |
2 |
3 |
21 |
III |
Jakub Krućko |
3 |
1 |
3 |
7 |
21 |
I |
GRUPA III
Imię i nazwisko |
Pyt.1 |
Pyt. 2 |
Pyt. 3 |
Razem |
Pisemne |
Miejsce |
Maria Ewertowska |
2 |
0 |
1 |
3 |
23 |
II |
Weronika Madej |
3 |
1 |
1 |
5 |
21 |
I |
Mateusz Latawski |
0 |
2 |
1 |
3 |
21 |
III |