logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Wigilia i Zarząd.
autor: GM Wtorek, 18 grudnia 2018 r.
foto_news

W dniu 17 grudnia obradował Zarząd OW ZOSP RP woj. Warmińsko-Mazurskiego z udziałem komendantów miejskich i powiatowych PSP. Obrady prowadził wiceprezes zarządu Jacek Protas, a uczestniczył w nich także Warmińsko Mazurski Komendant Wojewódzki st. bryg. Bogdan Wierzchowski.

czytaj całość ...
Spotkanie kronikarzy
autor: GM Poniedziałek, 10 grudnia 2018 r.
foto_newsW dniu 7 grudnia w naszej siedzibie odbyło się spotkanie poświecone podsumowaniu konkursu kronik i opracowań historycznych. Byli obecni przdstawiciele wyróżnionych kronik - OSP Marzęcice pow. nowomiejski gmina Kurzętnik i OSP w Markowskich pow. olecki gmina Wieliczki oraz publikacji przygotowanych przez OSP Barczewo i OSP Jelonki.   
-  opracowanie OSP Barczewo pt. „120 lecie ruchu strażackiego w gminie 1898-2018”

- „Ochotnicza Straż Pożarna w Jelonkach 1948-2018” - jednostka wydała opracowanie w formie foto-albumu z krótkimi informacjami dotyczącymi historii jednostki
Jednostki otrzymały sprzęt pożarniczy oraz albumy "W jedności siłą"
czytaj całość ...
Posiedznie Zarządu OW ZOSP RP woj Warmińsko-Mazurskiego
autor: GM Poniedziałek, 03 grudnia 2018 r.
foto_news
       Informujemy że planowane posiedznie zarzadu OW ZOSP RP naszego wojeówdztwa odbędzie się w dniu 17 grudnia o godz. 11.00 w Osrodku Szkolenia PSP w Olsztynie ul Poranna 41. Po posiedzniu spotkanie wigilijne. Zapraszamy członków Zarządu oraz prezesów ZOP ZOSP RP.
       Zaproszenia z programem zostaną wysłane pocztą tradycyjną. Dodatkowe materały będą publikowane na naszej stronie internetowej.  Liczymy na aktywny udział.
Ustawa o Kołach Gospodyń Wiejskich
autor: GM/ZOSP RP Poniedziałek, 03 grudnia 2018 r.
foto_news
Związek OSP RP przygotował dla Państwa informację o ustawie o Kołach Gospodyń Wiejskich. Informacja (wraz z dokumentami i formularzami ARiMR) dostępna jest na dysku google.pl pod linkiem: https://goo.gl/forms/Lds3guxAE8GzPh4m1
WAŻNE: Istniejące koła KGW powinny poinformować Prezesa ARiMR o KGW działającym w konkretnej wsi na podstawie przepisów dotychczasowych w celu zablokowania rejestracji KGW na podstawie ustawy z 2018 r. (Art. 34 ust. 3) Następnie (w okresie miesiąca tj. do 29.12.2018 r.) zdecydują czy działają na podstawie przepisów dotychczasowych (Art. 34 ust. 6) albo skorzystają z prawa pierwszeństwa i zarejestrują się w rejestrze ARiMR (Art. 34 ust. 2). Przekazanie informacji Prezesowi ARiMR o działającym w danej wsi kole KGW jest ważne albowiem w ustawie nie określono żadnego trybu ustalania czy w konkretnej wsi działa już koło KGW a ARiMR dotychczas nie posiada żadnych danych o aktywności KGW.
więcej na stronie ZOSPRP
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2326593