logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
60 lat krwiodawstwa.
autor: GM Poniedziałek, 14 maja 2018 r.
foto_news
       W dniu 10 maja dyrektor zarządu wykonawczego OW ZOSP RP druh Grzegorz Matczyński odebrał medal 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża przyznany dla Zarządu Oddziału Wojewodzkiego ZOSP RP. Madal został nadany przez Prezesa PCK Stanisława Kracika za szczególne zasługi w efektywym działaniu wspierającym ruch honorowego krwiodawstwa.
     Dziekujemy wszyskim członkom OSP, którzy uczestniczą w akcjach krwiodawstwa, to Wasza zasługa i medal dla Was.
czytaj całość ...
Warmińsko - Mazurska Konferencja Programu Równać Szanse
autor: GM Piątek, 11 maja 2018 r.
foto_news
Zapraszamy na Warmińsko - Mazurską Konferencję Programu Równać Szanse, która odbędzie się 24 maja w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko - Mazurskiego.
Na konferencję zapraszamy przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych, ośrodków kultury i organizacji pozarządowych pracujących z młodzieżą.
W trakcie konfersencji przewidziano warsztaty - Jak włączyć OSP w działania służace rozwojowi kompetencji młodych ludzi?
Więcej w tym formulasz zgłoszenia pod adresem strony
Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych
Dziękujemy, że jesteście! Obchody Dnia Strażaka i rozstrzygnięcie naszej akcji na najpopularniejsze OSP w regionie
autor: Gazeta Olsztyńska Poniedziałek, 07 maja 2018 r.
foto_newsOficjalny Wojewódzki Dzień Strażaka Ochotnika zaczął się mszą w kościele św. Franciszka z Asyżu. Dziesiątki pięknie umundurowanych strażaków wraz z rodzinami zapełniło ławy świątyni.

— Mamy piękną, potrzebną, ale również niebezpieczną pracę i pasję, dlatego opatrzności Bożej nigdy nie za dużo — podkreślali zgromadzeni.

Po mszy odbył się przemarsz paradny do Centrum Konferencyjnego UWM. Przechodnie aż przecierali oczy ze zdumienia, widząc kolumnę, której przewodziły lidzbarskie mażoretki.
więcej na stronie Gazety Olsztyńskiej

Komkurs ARiMR
autor: GM Wtorek, 08 maja 2018 r.

Informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, podobnie jak w roku ubiegłym, ogłosiła konkurs dla jednostek OSP. W tym roku pt. „Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi”.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej w programie Power Point o tematyce tytułowej konkursu oraz przeprowadzenie spotkań, podczas których zostanie ona zaprezentowana w różnych grupach wiekowych (przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, mieszkańcy miejscowości, w której zlokalizowana jest OSP). Prace konkursowe można przesyłać od 1 czerwca 2018 r. do 15 sierpnia 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego) pod adres: Warmińsko-Mazurski OR ARiMR, 10-038 Olsztyn, ul. Św. Wojciecha 2

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2124461