logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Wernisaż wystawy pokonkursowej Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego
autor: Maciej Jasiński Poniedziałek, 11 marca 2024 r.
foto_news

W poniedziałek 11 marca br., w gościnnych przestrzeniach Galerii Marszałkowskiej w Olsztynie otworzyliśmy wystawę pokonkursową, na której zaprezentowano prace 50 młodszych i starszych twórców, nagrodzonych i wyróżnionych w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.

czytaj całość ...
Sukcesy w OTWP na świadectwie szkoły podstawowej
autor: Maciej Jasiński Czwartek, 14 marca 2024 r.
foto_newsZ przyjemnością informujemy, że na stronie Kuratorium Oświaty w Olsztynie ukazało się Zarządzenie Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w sprawie wykazu zawodów wiedzy…, które mogą być wpisane na świadectwie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2023/2024. Zarządzenie uwzględnia nasz wniosek złożony w grudniu 2023 roku o wpisanie do tego wykazu – Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
czytaj całość ...
Podsumowanie akcji "Ognisty Ratownik - Gorąca Krew"
autor: Maciej Jasiński Piątek, 08 marca 2024 r.
foto_newsW piątek 8 marca 2024 roku podsumowano XVIII edycję ogólnopolskiej akcji „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew” na Warmii i Mazurach. Spotkanie zostało przygotowane przez Warmińsko-Mazurski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża we współpracy z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.
czytaj całość ...
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
autor: Maciej Jasiński Piątek, 01 marca 2024 r.
foto_newsOd 13 lat, 1 marca każdego roku, obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – dzień, w którym oddajemy hołd bohaterom antykomunistycznego podziemia, którzy po zakończeniu wojny w 1945 roku nie pogodzili się z sowiecką agresją na polską niepodległość i demokrację, i przeciwstawiali się narzuconemu siłą komunistycznemu reżimowi.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4135469