logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy










 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Obrady Zarządu OW ZOSP RP
autor: GM Środa, 10 kwietnia 2019 r.
foto_news
      W dniu 8 kwietnia obradował Zarząd OW ZOSP RP. Zarząd podjął uchwały zatwierdzające sprawozdnie budżetowe za rok 2018 oraz planowany budżet na rok 2019. W Programie obrad była także zmiana w skałedzie osobowym prezydium oraz przyjęcie nowego członka wspierającego. W obradach uczestniczyli także zaproszeni goście - prezesi ZOP ZOSP RP oraz komendanci wojewódzki wraz z powiatowymi PSP. Obradom przewodniczył prezes Gustaw Marek Brzezin.
czytaj całość ...
Strażacy piszą projekty i dostają dotacje
autor: JN Wtorek, 02 kwietnia 2019 r.
foto_news

Sala tradycji pożarniczych w Grabowie gm. Mrągowo. 

Strażacy z OSP Grabowo k. Mrągowa od wielu lat zabiegali stworzyć Salę tradycji pożarniczych. Niestety gmina nie miała na to środków, a sami mieli ich za mało. Kilka lat temu projekt strażaków  spodobał się wójtowi i zaczęto działać w tym kierunku.  Remiza ma ogromne poddasze, wiec wystarczy je odpowiednio zagospodarować i Sala tradycji gotowa. Tak się wszystkim wydawało, a jak podjęto już konkretne działania, to się okazało, że należy wymienić strop w całej remizie, gdyż jego parametry nie odpowiadają wymogom na miejsce użyteczności  publicznej. Wymiana stropu, to ogromne koszty, na które nie stać było gminy. Wykonano schody na poddasze, które strażacy zagospodarują na pomieszczenia gospodarcze. Marzenia o Sali tradycji pożarniczych prysły. 

czytaj całość ...
Plebiscyty
autor: GM/ZOSP RP Wtorek, 26 marca 2019 r.
foto_news

Informujemy że trwa plebiscyt Gazety Olsztyńskiej na najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną w czterech kategoriach OSP ksrg, OSP nie włączone do ksrg, Młodzieżową Drużynę Pożarniczą  i Kobiecą Drużynę Pożarniczą.
Ponadto Grupa Wydawnicza Polska Press ogłosiła akcję Strażak Roku 2019, która odbywa się pod patronatem Prezesa ZG ZOSP RP Waldemara Pawlaka. Akcja ta odbywa się na poziomach powiatu, województwa i kraju.    więcej STRAŻAK ROKU 2019
Prosimy o rozważne głosowanie i zgłaszanie kandydatur.

Prezydium ZOW ZOSP RP
Piątek, 22 marca 2019 r.

W dniu 18 marca 2019 roku odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP.  W trakcie prezydium omówiono min :materiały na Posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP:- informacja o wykonaniu budżetu za rok 2018 i plan na 2019 r. - informacja z działalności biura ZOW ZOSP RP oraz realizacji ważniejszych zadań na rzecz OSP w 2019 r..  Podjęto uchwały w sprawie przyznania odznaczeń oraz nadania sztandarów. oraz omówiono zagadnienia organizacyjne. Przedstawiono także stan wypełnionych raportów OSP.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2385599