logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Przypomnienie - RAPORT OSP
autor: GM Czwartek, 14 marca 2019 r.
foto_newsPrzypominamy o obowiązku wprowadzenia do SYSTEMU OSP danych zawartych w Raportach OSP. Dane te powinny być wprowadzone do końca miesiąca kwietnia. Jednak ilość jak na razie jest daleka od zadowalającej, bo wprowadzono tylko 175 raportów. Proszę o szybszą realizację zadani.
szczególowe zestawienie poniżej
czytaj całość ...
Jak podpisać sprawozdanie finansowe.
Środa, 13 marca 2019 r.

Udostępniono możliwość podpisywania sprawozdania finansowego profilem zaufanym

Jednostka niewpisana do rejestru przedsiębiorców KRS (np. OSP wpisana wyłącznie do rejestru stowarzyszeń KRS) ma obowiązek sporządzania sprawozdania finansowego wyłącznie w postaci elektronicznej, nieustrukturyzowanej, oraz opatrzenia go kwalifikowanym podpisem elektronicznym, zgodnie z zapisami ustawy o rachunkowości.

Oznacza to, że sprawozdanie musi być sporządzone w formie jednego pliku, który można zapisać i odczytać za pomocą programu komputerowego, np. w postaci pliku tekstowego (np.: format word), pliku graficznego (np. jpg, pdf). Do tej pory takie sprawozdanie musiało być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez osobę, której powierzono prowadzenie ksiąg rachunkowych, i kierownika jednostki, a jeżeli jednostką kieruje organ wieloosobowy - przez wszystkich członków tego organu.
więcej na naszej stronie www

Życzenia 8 marca.
Piątek, 08 marca 2019 r.
foto_news

Kobiety, kobiety....któż je zrozumie?

Na pewno pojmie tylko ten co kochać je umie.

Więc Tobie kochana kobieto życzę szczęścia i radości,

mało smutku dużo miłości!

 Szanowne druhny

Z okazji Dnia Kobiet proszę przyjąć nasze wyrazy uszanowania i uznania za Waszą obecność w szeregach ochotniczych straży pożarnych.

Życzymy aby sił nigdy Wam nie zabrakło, by Ochotnicza Straż Pożarna w której Panie działają rozwijała się i spełniała oczekiwania lokalnej społeczności oraz naszego Związku.   

Życzymy dużo, wszystkiego ........

                                                                                         męska część strażackich szeregów

Wyniki konkursu plastycznego
autor: GM Poniedziałek, 25 lutego 2019 r.
foto_news
Na konkurs plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom” wpłynęło 171 prac z 10 powiatów (elbląski, braniewski, gołdapski, lidzbarski, kętrzyński, ostródzki, mrągowski, nidzicki, olecki, węgorzewski).Przeprowadzono ocenę prac w dniu 15 lutego 2019 r. w siedzibie ZOW ZOSPRP w Olsztynie. Komisja  postanowiła wyróżnić następujące prace w poszczególnych grupach wiekowych:

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2385607