logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Najlepsi kronikarze OSP 2023 - nagrodzeni
autor: Maciej Jasiński Sobota, 27 stycznia 2024 r.
foto_newsWojewódzki Konkurs Kronik Ochotniczych Straży Pożarnych 2023 - rozstrzygnięty!
Praca kronikarza do łatwych nie należy. To nie tylko systematyczne zapełnianie informacjami kolejnych kart księgi, to także (i przede wszystkim!) odpowiedzialność, by kronika Ochotniczej Straży Pożarnej zachowała wszystkie cechy i wartości źródła historycznego, do którego po latach będą zaglądali zainteresowani dziejami tej jednostki i jej członków.
czytaj całość ...
Noworoczne posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP
autor: Maciej Jasiński Środa, 24 stycznia 2024 r.
foto_newsWe wtorkowe przedpołudnie 23 stycznia 2024 roku sala konferencyjna Ośrodka Szkolenia KW PSP w Olsztynie zapełniła się uczestnikami plenarnego posiedzenia Zarządu Oddziału Wojewódzkiego, aby dokonać bilansu działalności Związku OSP RP na Warmii i Mazurach w zakończonym roku 2023 oraz zatwierdzić główne zamierzenia na rok 2024. Obok władz Oddziału uczestnikami spotkania byli również Prezesi Zarządów Oddziałów Powiatowych ZOSP RP, Komendanci PSP z terenu województwa, przedstawiciele samorządów wspierających działalność Związku.

czytaj całość ...
Dzień Pamięci Obu Totalitaryzmów
autor: Maciej Jasiński Czwartek, 18 stycznia 2024 r.
foto_news18 stycznia br. na placu obozowym byłego niemieckiego obozu zagłady KL. Soldau w Działdowie odbyły się Obchody Dnia Pamięci Ofiar Obu Totalitaryzmów na Warmii i Mazurach. Uroczystości towarzyszyła asysta wojskowa oraz poczty sztandarowe wojska, służb mundurowych, szkół i organizacji. Ceremonię poprzedziła Msza Święta w Kościele pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
czytaj całość ...
I Halowe Zawody DDP i MDP powiatu szczycieńskiego
autor: Maciej Jasiński Niedziela, 14 stycznia 2024 r.
foto_newsI Halowe Zawody Dziecięcych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu szczycieńskiego odbyły się w sobotę 13 stycznia 2024 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 3 w Szczytnie. To pierwsze tego typu zawody w naszym województwie.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4135493