logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Podpisanie umów na dofinansowanie zadań z zakresu ochrony przeciwpożarowej
autor: Maciej Jasiński Poniedziałek, 10 czerwca 2024 r.
foto_newsW poniedziałek 10 czerwca Marszałek Województwa Marcin Kuchciński wspólnie z Wicemarszałek Sylwią Jaskulską wręczyli przedstawicielom ponad dwudziestu samorządów umowy na dofinansowanie zadań z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Tym sposobem w 2024 roku do Ochotniczych Straży Pożarnych na Warmii i Mazurach trafi 1,7 mln zł. To kolejny taki rok wsparcia.
     W spotkaniu wziął udział Dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Maciej Jasiński.

czytaj całość ...
Finał centralny OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom"
autor: Maciej Jasiński Poniedziałek, 10 czerwca 2024 r.
foto_newsNasi reprezentanci dzielnie stawili czoła pułapkom testów centralnego finału Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, który został rozegrany w dniach 8-9 czerwca w Biskupinie i Gąsawie w woj. kujawsko-pomorskim.
czytaj całość ...
Strażacy z Gminy Dywity świętowali w Tuławkach
autor: Maciej Jasiński Sobota, 08 czerwca 2024 r.
foto_news

Na co dzień wymagamy od nich stałej gotowości do podjęcia działań ratowniczych, wymagamy dobrego wyszkolenia i kondycji, oczekujemy poświęcenia swojego czasu, swojego zdrowia, swojego życia prywatnego.
     W sobotę 8 czerwca zebraliśmy się podczas uroczystej zbiórki na boisku na wprost remizy OSP w Tuławkach , by druhnom i druhom ochotnikom z Gminy Dywity za to poświęcenie podziękować. W imieniu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP woj. warmińsko-mazurskiego życzenia i podziękowania oraz gratulacje dla wyróżnionych złożył Dyrektor Zarządu WYkonawczego Maciej Jasiński.

czytaj całość ...
Mistrzostwa w Ratownictwie w ramach KPP w Barczewie
autor: Maciej Jasiński Piątek, 07 czerwca 2024 r.
foto_news

„XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy – uważamy za otwarte!”
     Tymi słowami w sobotę 7 czerwca w Amfiteatrze w Barczewie – główni organizatorzy z OSP Barczewo Agnieszka Nagraba, Adam Dowgiałło i Piotr Mostek wspólnie z Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Sylwią Jaskulską, Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego PSP w Olsztynie st. bryg. Mariuszem Gęsickim oraz z Dyrektorm Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Olsztynie Maciejem Jasińskim – oficjalnie rozpoczęli kolejną edycję imprezy, która już od wielu lat wyrobiła swoją markę w całym kraju.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4135387