logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Sztandar dla OSP w Wielbarku
autor: GM Poniedziałek, 02 września 2019 r.
foto_newsW dniu 1 września odbyła się uroczystość nadania sztandaru dla OSP w Wielbarku. Sztandar wręczył prezes ZW ZOSP RP Gustaw Marek Brzezin,  a odebrał prezes OSP Szymon Pawłowski. W uroczystości wzieli udział liczni goście w tym prezes OP ZOSP RP w szczytnie  - starosta Jarosław  Matłach, burmistrz Wielbarka  Grzegorz Zapadka oraz komendanci PSP, delegacje lasów państwowych, WFOŚIGW oraz liczni przyjaciele OSP w Wielbarku.
czytaj całość ...
SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA na Ukrainie - informaca z pobytu młodzieży
autor: GM Poniedziałek, 02 września 2019 r.
foto_news

W dniach 30 lipca - 5 sierpnia 2019 r., młodzież z jednostek OSP z terenu województwa warmińsko-mazurskiego uczestniczyła w obozie edukacyjno-szkoleniowym Educational camp of children "Safe life", na zaproszenie Urzędu Państwowej Służby Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy w obwodzie Czerniowieckim. Organizatorem obozu był OW ZOSP RP woj. Warmińsko-Mazurskiego, przy wsparciu finansowanym przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 

czytaj całość ...
Z myślą o bezpieczeństwo mieszkańców Warmii i Mazur
autor: www-Warmia i Mazury Czwartek, 29 sierpnia 2019 r.
foto_news

W siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie marszałek Gustaw Marek Brzezin w dniu 28 sierpnia  podpisał z burmistrzami i wójtami 27 umów na dofinansowanie zadań w zakresie ochrony przeciwpożarowej o łącznej wartości ok. 660 tys. zł.

Wsparcie jest przeznaczone na zakup samochodów, budowę, rozbudowę i modernizację remiz Ochotniczych Straży Pożarnych w regionie oraz na zakup sprzętu ratowniczego.

Pieniądze pochodzą z budżetu województwa i co roku są przekazywane gminom w formie dotacji celowej na zadania inwestycyjne. 


czytaj całość ...
Nowa remiza strażacka w Gąskach - pow. olecki
autor: GM Poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r.
foto_newsDzień 24 sierpnia 2019 roku był szczególny dla strażaków i mieszkańców w miejscowości Gąski. W dniu tym uroczyście otwarto nową remizę OSP w Gąskach oraz świetlicę wiejską. Nowy budynek łączący te dwie funkcję powstał w miejscu w którym istniała przedwojenna remiza. Na tą uroczystość zostaliśmy zaproszeni przez Prezesa OSP Ignacego Sadłowskiego, Sołtysa wsi Piotra Kalbarczyka  oraz Komendanta Gminnego Jerzego Gołembiewskiego.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2385558