logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Nidzicy
autor: Maciej Jasiński Niedziela, 26 maja 2024 r.
foto_news W sobotę 25 maja Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP dh. Sylwia Jaskulska wzięła udział w Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka w Nidzicy.
czytaj całość ...
Wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
autor: Maciej Jasiński Sobota, 25 maja 2024 r.
foto_newsZa nami emocje kolejnego już wojewódzkiego finału Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”, zorganizowanego przez Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. warmińsko-mazurskiego.

W tym roku finał odbył się w piątek 24 maja br. w sali Biblioteki Uniwersyteckiej UWM w Olsztynie-Kortowie. Tradycyjnie już nasz turniej objął patronatem honorowym Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a wsparcia organizacyjnego udzieliła Komenda Wojewódzka PSP w Olsztynie.
czytaj całość ...
Obchody Dnia Strażaka w Komendzie Powiatowej PSP w Iławie
autor: Maciej Jasiński Poniedziałek, 20 maja 2024 r.
foto_news

W poniedziałek 20 maja na placu przed strażnicą iławskiej Komendy Powiatowej PSP odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka.

czytaj całość ...
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Ostródzie
autor: Maciej Jasiński Niedziela, 19 maja 2024 r.
foto_newsChociaż Dzień Strażaka przypada 4 maja – w dniu wspomnienia Św. Floriana, patrona strażaków – to przyjęło się, że uroczystości z tej okazji odbywają się w kolejnych miejscowościach przez cały maj.

     W niedzielę 19 maja strażackie święto „zawitało” również do Ostródy. W uroczystym apelu oraz w poprzedzającej go Mszy Świętej wzięli udział m.in. przedstawiciele Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, w tym Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego, Senator RP Gustaw Marek Brzezin, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego w Ostródzie Ryszard Harasim oraz Dyrektor Zarządu Wykonawczego w Olsztynie Maciej Jasiński.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4135395