logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Polsko-Niemiecki młodzieżowy obóz strażacki ZOP ZOSP RP w Olsztynie.
autor: J.B. Czwartek, 18 lipca 2019 r.
foto_news

W dniach 6-13 lipca 2019 r. w Stanicy Wodnej w Sorkwitach odbył się kolejny obóz młodzieży strażackiej z powiatów olsztyńskiego i Osnabrück.

– Tradycja polsko-niemieckich młodzieżowych obozów strażackich organizowanych w ramach współpracy powiatu olsztyńskiego z powiatem Osnabrück trwa już od roku 1999. W Cuxhaven w Niemczech odbył się wtenczas pierwszy taki obóz pod kierownictwem Piotra Ruty z OSP w Lutrach. Co roku odbywa się on w innym miejscu, również z udziałem drużyn strażackich z Francji – mówi Andrzej Abako starosta olsztyński.

czytaj całość ...
"Wielopokoleniowa Sobota Edukacyjna".
autor: D. Krasiński Wtorek, 16 lipca 2019 r.
foto_news
Pokoleniem OSP stoi :) 13 lipca w naszej OSP odbyła się "Wielopokoleniowa Sobota Edukacyjna". Projekt został dofinansowany przez fundację Federację Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa. Nie od dzisiaj wiadomo, że to pokoleniowość buduje i będzie budowała funkcjonowanie stowarzyszeń. Rodziny, przyjaciele, znajomi, potomkowie ojców założycieli, żyjący w różnych latach i czasach. Tematem przewodnim naszego spotkania było postrzeganie ruchu pożarniczego, jednostki OSP Frombork na przełomie wieków.
czytaj całość ...
Poniedziałek, 15 lipca 2019 r.
Przekazanie łodzi motorowej dla OSP Frombork
Poniedziałek, 15 lipca 2019 r.
foto_news

6 lipca w porcie we Fromborku odbyło się uroczyste przekazanie łodzi motorowej Harpun 550.Dzięki bardzo dobrej współpracy między jednostką OSP Frombork, Gminą Frombork, a Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie udało się pozyskać nieodpłatnie nową jednostkę pływającą, która już w sezonie letnim 2019 będzie strzegła bezpieczeństwa na wodach Zalewu Wiślanego.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2385594