logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Spotkanie opłatkowe Marszałka Województwa
autor: Maciej Jasiński Czwartek, 21 grudnia 2023 r.
foto_newsKoncertem kolęd w wykonaniu Chóru Cantores Varmienses rozpoczęło się Wojewódzkie Spotkanie Opłatkowe, na które w tym roku zaprosił Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński.
     W gronie obecnych m.in. przedstawiciele Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP: Prezes Zarządu, Senator RP Gustaw Marek Brzezin, Wiceprezes Zarządu, Wicemarszałek Województwa Sylwia Jaskulska, a także Dyrektor Zarządu Wykonawczego Maciej Jasiński.
czytaj całość ...
Betlejemskie Światło Pokoju
autor: Maciej Jasiński Niedziela, 17 grudnia 2023 r.
foto_newsOd ponad trzydziestu lat Betlejemskie Światło Pokoju – symboliczny ogień zapalony w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem – co roku trafia dzięki harcerzom i skautom do wielu zakątków Europy.
czytaj całość ...
Ślubowanie MDP Jamielnik
autor: Maciej Jasiński Sobota, 16 grudnia 2023 r.
foto_newsOd słowa do czynu – 2 stycznia decyzja o powołaniu, a już w piątek 15 grudnia ślubowanie nowopowstałej 35-osobowej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Jamielniku.
     Co tam się nie działo tego dnia – każdy jeszcze w emocjach! Wszystko przygotowane tak, jak być powinno – w zgodzie z Ceremoniałem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.
czytaj całość ...
Spotkanie opłatkowe służb mundurowych
autor: Maciej Jasiński Wtorek, 12 grudnia 2023 r.
foto_news11 grudnia br. przedstawiciele wszystkich służb mundurowych Warmii i Mazur przywitali zbliżające się święto Bożego Narodzenia podczas tradycyjnego wspólnego spotkania opłatkowego. W tym roku mundurowa wigilia odbyła się w dostojnych przestrzeniach Wyższego Seminarium Duchownego w Olsztynie, a jej organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji. W świąteczny nastrój wszystkich zebranych wprowadziły piękne kolędy i nastrojowe piosenki przygotowane przez chór warmińsko-mazurskiego garnizonu Policji. Nie zabrakło również wzajemnych życzeń i dzielenia się opłatkiem.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4028623