logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Kapliczka św. Floriana w Dubeninkach
autor: Ł Balczum Wtorek, 28 maja 2019 r.
foto_news
W dniu 25 maja 2019 roku w Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubeninkach, powiat gołdapski odbył się piknik strażacki połączony z obchodami Dnia Strażaka. Podczas uroczystości dokonano uroczystego poświęcenia Kapliczki Świętego Floriana. Kapliczka została  zbudowana w hołdzie wszystkim byłym jak i obecnym druhom z Dubeninek na 70 – lecie powstania jednostki. Ochotnicza Straż Pożarna w Dubeninkach powstała z inicjatywy mieszkańców wsi  w 1948 roku. Budowa kapliczki zajęła równy rok.
czytaj całość ...
„Strażacy z Bartąga Uczą Pomagać”
autor: GM Piątek, 24 maja 2019 r.
foto_news
Projekt „Strażacy z Bartąga Uczą Pomagać” przerósł najśmielsze oczekiwania, nawet samych członków OSP w Bartągu. W szkoleniach przez nich przeprowadzonych w ciągu roku brało udział 3414 dzieci i ponad 50 dorosłych i seniorów. Strażacy zostali uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem w kategorii specjalnej wspieranej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - „Ratujmy i uczmy ratować”. Stało to się podczas strażackiej gali „Floriany”, która odbyła się w sobotę 18 maja w Otrębusach.
czytaj całość ...
Obóz MDP 2019 - wychowawcy.
Czwartek, 23 maja 2019 r.
foto_newsPotrzebne osoby posiadające uprawnienia wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży - ciekawa praca w terminie od 25 czerwca do 6 lipca na obozie członków MDP - więcej kontakt telefoniczny 89-5247040
Florian dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Godkowie
autor: OSP i GOKSiR w Godkowie Środa, 22 maja 2019 r.
foto_news

Strażackie Oscary rozdane! Podczas sobotniej gali III edycji konkursu Floriany w Otrębusach pod Warszawą, siedzibie dworu Mazowsze wręczono prestiżowe statuetki za najlepsze inicjatywy dla społeczności lokalnych z udziałem OSP i samorządów. Wśród laureatów znalazła się jednostka OSP Godkowo za wspólny projekt z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji "Coolturalnie Słowianie czyli strażackie działania z dawno zapomnianym". Powyższe działania były w ubiegłym roku współfinansowane  ze środków z Zarządu Powiatu w Elblągu w ramach zadania publicznego: "kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego' realizowanego właśnie przez jednostkę OSP w Godkowie.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2385603