logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Pamiętamy o ofiarach zbrodni katyńskiej i ofiarach zsyłek na Sybir
autor: Maciej Jasiński Sobota, 13 kwietnia 2024 r.
foto_news W sobotę 13 kwietnia odbyły się w Olsztynie Wojewódzkie Obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, 84. Rocznicy II Deportacji Polaków na Sybir oraz 14. Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej.
czytaj całość ...
Drużyna z Warmii i Mazur weźmie udział w Międzynarodowej Olimpiadzie Dziecięcych Drużyn Pożarniczych
autor: Maciej Jasiński Środa, 10 kwietnia 2024 r.
foto_newsDziecięcia Drużyna Pożarnicza z OSP w Łążynie (gm. Lubawa, pow. iławski) została zakwalifikowana do udziału w IV Międzynarodowej Olimpiadzie DDP, która odbędzie się w dniach 1-2 czerwca br. w Wieruszowie w woj. łódzkim. Łążyńskie dzieciaki są w elitarnej grupie 30 polskich drużyn, które przeszły weryfikację zgłoszeń. Gratulujemy i już trzymamy kciuki za start.
czytaj całość ...
Zachęcamy do udziału w akcji „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”
autor: Maciej Jasiński Czwartek, 04 kwietnia 2024 r.
foto_news Zapraszamy wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne i Komendy Powiatowe PSP na Warmii i Mazurach.
Wspólna akcja Polskiego Czerwonego Krzyża, Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Państwowej Straży Pożarnej odbywa się w tym roku po raz 19.
Głównym celem akcji jest pozyskanie dla rozwoju honorowego krwiodawstwa środowisk strażaków zawodowych i ochotników, ale też zachęcanie lokalnych społeczności do czynnego uczestnictwa w tej formie humanitarnej działalności na rzecz drugiego człowieka.
czytaj całość ...
Strażacka warta przy Grobie Pańskim
autor: Maciej Jasiński Sobota, 30 marca 2024 r.
foto_news Strażacka warta przy Grobie Pańskim to już wieloletnia tradycja, nawiązująca do pilnowania Grobu Chrystusa przez żołnierzy rzymskich.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4135472