logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI.
autor: GM Piątek, 26 października 2018 r.
foto_news
        Zbliża się Dzień Niepodległości w tym roku szczególny. Związek OSP RP od 10 września 2017 przygotowuje się do jubileuszu 100-lecia oddzyskania niepodległości w sposób szczególny, cyklem uroczystości. Ich kulminacja nastąpi 18 listopada w Warszawie.
        Zachęcamy Oddziały Gminne oraz ochotnicze straże pożarne do włączenia się do tych obchodów.
W specjalnym numerze „STRAŻAK”-a, który został wysłany do wszystkich OSP znajdują się scenariusze uroczystych zbiórek OSP lub apeli Oddziałów Gminnych ZOSP RP z okazji SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. (str. 18-23)
      Prosimy o podjęcie decyzji o formie udziału strażaków w uroczystościach jubileuszu 100-lecia. jednocześnie prosimy o przesłanie na nasz adres informacji o ich przebiegu z materiałem fotograficznym.
Po wyborach
autor: GM Czwartek, 25 października 2018 r.
foto_news
        Dziekujemy za liczny udział w wyborach samorządowych.
Gratulujemy członkom Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy dostali się do rad gmin, miast, powiatu oraz sejmiku. Szczególnie gratulujemy wójtom i burmistrzom, którzy otrzymali swoje mandaty w pierwszej turze wyborów, a są prezesami zarządów oddziałów naszego Związku.
21 października 2018 - GŁOSUJEMY
Piątek, 19 października 2018 r.
Druhny i Druhowie,
apeluję o liczny udział w wyborach samorządowych 21 października i poparcie kandydujących Strażaków Ochotników. To najlepszy sposób poprawy jakości naszego życia i wzmocnienia siły samorządu.
Sztandar dla OSP w Kumielsku pow. piski.
autor: GM Wtorek, 09 października 2018 r.
foto_news        W dniu 7 październkia odbyła się uroczystość nadania sztandaru dla OSP w Kumielsku ufundowanego przez lokalną społeczność. Sztandar w imieniu prezydium ZOW ZOSP RP wręczył jego członek Jan Narewski. Na uroczystość która odbyła się w z okazji 70 lecia powstania OSP zaprosił nas prezes OSP Sławomir Duda oraz Burmistrz Białej Piskiej Wojciech Stępniak, który jest także prezesem Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

04/05/2019
Rycerze Floriana - Stoczek Klasztorny - wojewódzkie obchody Dnia Strażaka

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2239823