logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
125. rocznica założenia pierwszej ochotniczej straży pożarnej w Olsztynku
autor: MJ Niedziela, 11 czerwca 2023 r.
foto_news

 

W sobotę 10 czerwca br. Ochotnicza Straż Pożarna w Olsztynku obchodziła 125. rocznicę założenia pierwszej „olsztyneckiej” straży pożarnej. Początki zorganizowanej ochrony przeciwpożarowej w tej miejscowości sięgają bowiem roku 1897.

czytaj całość ...
Finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
autor: MJ Poniedziałek, 05 czerwca 2023 r.
foto_newsReprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego wracają z tarczą z finału centralnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który został rozegrany w dniach 3-4 czerwca na terenie Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach k. Wrześni (woj. wielkopolskie).
czytaj całość ...
Ochotnicza Straż Pożarna w Kiełpinach świętuje 90. rocznicę utworzenia
autor: MJ Poniedziałek, 05 czerwca 2023 r.
foto_newsW sobotę 3 czerwca 2023 roku strażacy wspólnie z mieszkańcami oraz zaproszonymi gośćmi świętowali 90. rocznicę założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Kiełpinach (gm. Lidzbark, pow. działdowski).
czytaj całość ...
Na wieczną służbę odszedł druh Leonard Boiwko
autor: MJ Niedziela, 04 czerwca 2023 r.
foto_newsZe smutkiem informujemy, że w sobotę 3 czerwca 2023 roku na wieczna służbę odszedł asp. sztab. w st. spocz. Leonard Boiwko, wieloletni zastępca Komendanta Powiatowego PSP oraz Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Bartoszycach.
Jak poinformowała rodzina, urna z prochami Leonarda Boiwko zostanie wystawiona 6 czerwca o godzinie 10:00 w Cerkwi św. Andrzeja Apostoła w Bartoszycach.
Msza św. pogrzebowa rozpocznie się tego samego o godzinie 11:00 w cerkwi, po czym urna zostanie złożona do miejsca wiecznego spoczynku na cmentarzu komunalnym przy ulicy Kętrzyńskiej w Bartoszycach.
Cześć Jego pamięci.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 3954416