logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Konkurs plastyczny 2020/2021
autor: GM Poniedziałek, 02 listopada 2020 r.
 „100 – lat Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Wierni tradycji w służbie drugiemu człowiekowi” – pod taki tytułem w bieżącym roku realizowany jest Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny Związku OSP RP. 

Rok 2021 to rok obchodów 100-lecia istnienia i działalności Związku OSP RP – organizacji zrzeszającej ochotnicze straże pożarne, w których służbę na wielu polach społecznej aktywności od ponad wieku pełnią strażacy ochotnicy służąc ojczyźnie i drugiemu człowiekowi.

Zachęcamy do udziału w konkursie by poprzez różnego rodzaju techniki plastyczne przedstawić i pokazać jak widziana jest strażacka służba oczami innych: dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. 

NOWY REGULAMIN

 Oddział wojewódzki ZOSP RP oczekuje na prace wyłonione w ramach eliminacji powiatowych w terminie do 20 lutego 2021 roku. Z uwagi na obostrzenia związne z wirusem COVID-19, przepraszamy za brak spotkania finałowego laureatów w 2020r. Planowane rozstrzygnięcie - spotkanie finalistów na szczeblu wojewódzkim odbędzie się w terminie do końca kwietnia 2021 roku. 
powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4135402