logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy










 

„Zapobiegajmy Pożarom”
autor: GM Piątek, 20 lutego 2015 r.
W konkursie plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom” prac zgłoszonych do finału województwa warmińsko-mazurskiego przez powiatowe ogniwa Związku OSP RP wpłynęło 261 z 14 powiatów (brak prac z powiatów: Działdowo, Ełk, Nowe Miasto Lubawskie, Pisz, Szczytno). Komisja przeprowadziła ocenę prac w dniu 16 lutego 2015 r. w siedzibie ZOW ZOSPRP w Olsztynie i postanowiła wyróżnić następujące prace w poszczególnych grupach wiekowych:
 
 
Grupa I – PRZEDSZKOLNA – oceniano 51 prac
·         Maciej Kwiasowski – gm. Morąg, pow. ostródzki
·         Oskar Żełobowski - gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski
·         Mikołaj Malewski – gm. Grunwald, pow. ostródzki
·         Michał Feliś – gm. Zalewo, pow. iławski
·         Zuzia Bąk – gm. Morąg, pow. ostródzki
 
Grupa II – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III – oceniano 70 prac
·         Patryk Staniszewski – gm. Morąg, pow. ostródzki
·         Alicja Kurantowicz – gm. Grunwald, pow. ostródzki
·         Szymon Borys – gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki
·         Aleksandra Mika – gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski
·         Aleksander Olszko – gm. Ostróda, pow. ostródzki
 
Grupa III – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI – oceniano 66 prac
·         Michaela Rudnik – gm. Piecki, pow. mrągowski
·         Agata Sawicka – gm. Dubeninki, pow. gołdapski
·         Michał Wasilewski – gm. Piecki, pow. mrągowski
·         Zuzanna Cesarek – gm. Piecki, pow. mrągowski
·         Maciej Materkowski – gm. Morąg, pow. ostródzki
Grupa IV– GIMNAZJUM – oceniano 48 prac
·         Anna Pająk – gm. Łukta, pow. ostródzki
·         Julia Kwiatkowska – gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki
·         Kasia Głozak – gm. Zalewo, pow. iławski
·         Paulina Tuzik – gm. Zalewo, pow. iławski
·         Julia Milczanowska – gm. Morąg, pow. ostródzki
 
Grupa V– SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – oceniano 16 prac
·         Karol Kiłyk – gm. Kiwity, pow. lidzbarski
·         Joanna Paczkowska – gm. Morąg, pow. ostródzki
·         Ewa Gulmantowicz – gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski
 
Grupa VI– DOROŚLI – oceniano 10 prac
·         Waldemar Bobrowski – gm. Morąg, pow. ostródzki
·         Anna Milewska – gm. Morąg, pow. ostródzki
 
Ponadto wyróżniono prace:
·         Szymon Borys – Żardeniki, gm. Jeziorany, pow. olsztyński
·         Wiktoria Górnik – gm. Kozłowo, pow. nidzicki
·         Krzysztof Osnowski – gm. Piecki, pow. mrągowski
·         Mariusz Prusaczyk – gm. Piecki, pow. mrągowski
 
UWAGI
 
Łącznie zakwalifikowano 25 prac do eliminacji krajowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, zostały one przekazane do ZG ZOSP RP w Warszawie.
Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody od organizatorów konkursu - termin spotkania podamy w terminiepóźniejszym.

galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeria
powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2969049