logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Przekazanie łodzi dla OSP Krutyń
autor: GM Poniedziałek, 26 października 2015 r.
    W dniu 24 października odbyło sie przekazanie łodzi dla OSP Krutyń. W spotkaniu uczestniczyli m.in. z-ca Komendanta Wojewódzkiego PSP Mirosław Hołubowicz, wiceprezes ZOW ZOSP RP Józef Maciejewski, Stanisław Mikulak, przedstawiciele Starostwa Mrągowskiego, Parku Mazurskiego, Fundacji Na Rzecz Ochrony Przyrody i Krajobrazu Mazurskiego Parku Krajobrazowego i Dorzecza Krutyni oraz przyjaciele OSP w Krutyni. Łódz została poświęcona przez księdza Waldemara Sawickiego proboszcza parafii Ukta i zaprezentowana na wodzie. 

  Zakup  tego wartego 60 000 zł specjalistycznego sprzętu był możliwy dzięki Fundacji Na Rzecz Ochrony Przyrody i Krajobrazu Mazurskiego Parku Krajobrazowego i Dorzecza Krutyni .Prezes Waldemar Bzura powiedział - "Starania o szybką łódź trwały 3 lata, ale się udało. W tym czasie została utworzona sekcja ratownictwa wodnego, której członkowie zdobyli kwalifikacje do pracy na wodzie i pod wodą. Zakupiliśmy dla nich wyposażenie i otrzymaliśmy od tej samej Fundacji sanie lodowe. Dzisiaj do nowej łodzi wsiedli specjaliści kompletnie wyposażeni" .
 
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeriagaleriagaleria
galeria
powrót


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2385606