logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Zaproszenie - Szczawnica
autor: GM Wtorek, 29 sierpnia 2017 r.
Serdecznie zapraszamy strażaków ochotników na V Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 16 - 17.09.2017 w Szczawnicy woj. małopolskie, powiat nowotarski.
Olimpiada w Szczawnicy cieszy się dużą popularnością  i jest  jedną z  największych pod  względem ilości startujących uczestników imprez sportowych w kraju. Biorą w niej udział strażacy ochotnicy z całej Polski. W ciągu dwóch dni bez wcześniejszych eliminacji 5-osobowe drużyny OSP na arenie sportowej będą rywalizować pomiędzy sobą.

Na atrakcyjność zawodów wpływa niespotykany nigdzie przebieg konkurencji i formuła oraz nietypowe położenie miejsca areny sportowej na naturalnie zróżnicowanym terenie górskim na wysokości ponad 700 m n.p.m. Drużyny startują w podziałach druhów, druhen  i zespołach mieszanych mając w jednym i drugim dniu do zaliczenia po 12 różnych następujących  kolejno po sobie zadań.                                 Każda jednostka OSP może zgłosić na zawody minimum 1 drużynę lub więcej w wybranych podziałach. Można także zgłosić drużynę,  składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, Gminy lub powiatu.
Startujący zawodnicy muszą być pełnoletni. Warunkowo dopuszczamy do startu w drużynie    w każdym z podziałów do 2 zawodników reprezentujących daną jednostkę OSP, którzy przed terminem zawodów ukończyli 15 lat.                                                                                                             

Organizatorzy:
Dariusz i Zbigniew Tokarscy Szczawnica oraz Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego
Zgłoszenia:
Potrzebne druki zgłoszeniowe i regulamin należy pobrać od Organizatorów poprzez kontakt mailowy: tokbike1@op.pl
Listy zgłoszeniowe zawodników należy przesłać do dnia 13 września 2017 r.                
Info Facebook:  Osp-sport                                                                                                          Kontakt w sprawie zawodów email: tokbike1@op.pl,  tel. 731 880 083

 

powrót
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4028679