logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 
Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka
autor: GM Poniedziałek, 05 lipca 2010 r.
foto_news
25 czerwca 2010 roku w Gołdapi odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka połączone z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi.
czytaj całość ...
Strażacka Majówka
autor: Grzegorz Matczyński Poniedziałek, 17 maja 2010 r.
foto_news
              W Spręcowie nie ma remizy, ale jest Ochotnicza Straż Pożarna, która powstała dwa lata temu. Ta nowa jednostka może się juz poszczycić aktywną działalnościa w lokalnym środowisku. Aktywność ta przejawia się między innymi organizacją corocznych majówek. Ostatnię zorganizowano w w sobotę 15 maja. Były zabawy, gry sprawnościowe i pokazy działań służb ratowniczych.
czytaj całość ...
Powiat Szczycieński - obchody Dnia Strażaka
autor: Grzegorz Matczyński Poniedziałek, 17 maja 2010 r.
foto_news              Na boisku sportowym w Wielbarku 16 maja zorganizowano spotkanie strażaków z powiatu szczycieńskiego. Po Mszy Świętej Polowej wyróżnionym strażakom wręczono medale za zasługi dla pożarnictwa oraz odznaki Strażak Wzorowy. Najwyższym odznaczeniem - Złotym Znakiem Związku udekorowano druha Burdyńskiego Waldemara z OSP Wielbark. Uroczystości uświetniła orkiestra dęta OSP Płośnica oraz występ lokalnego chóru.
czytaj całość ...
W hołdzie Janowi Pawłowi II
autor: Grzegorz Matczyński Poniedziałek, 17 maja 2010 r.
foto_news
             W sobotę 15 maja już po raz piąty w Warmińskiej Kalwarii Głotowo http://www.glotowo.freehost.pl/ odbyło się spotkanie strażaków ochotników w hołdzie Janowi Pawłowi II. W programie spotkania była uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Prał. Władysława Nowaka - Rektora Wyższego Seminarium Duchownego Metropolii Warmińskiej "Hosianum" w Olsztynie.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4152891