logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Okazja - skorzystaj.
autor: GM Wtorek, 17 listopada 2015 r.
foto_news
         Posiadamy jeszcze w tym roku niewykorzystane dopłaty do hełmu strażackiego. Prosimy Ochotnicze Straże Pożarne o skorzystanie z tej oferty. PRZYPOMINAMY, że od 2016 roku wzrasta VAT na sprzęt pożarniczy z 8 na 23 %. Dofinansowanie do 1 hełmu w br. to 300 zł.
Hełm strażacki Calisia Vulcan zaprojektowany został z uwzględnieniem rosnących wymagań i potrzeb strażaków. Wprowadzone nowe rozwiązania mają na celu przede wszystkim podwyższe­nie walorów użytkowych oraz np. odciążenie rąk strażaka podczas wykonywania działań ratow­niczych. Do produkcji hełmu zastosowano najnowocześniejsze technologie oraz materiały naj­wyższej jakości. Dzięki temu hełm jest lekki i charakteryzują go doskonałe właściwości ochronne, użytkowe oraz konstrukcyjne. Hełm w trudnych, ekstremalnych warunkach zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.
1% za 2014 rok - informacja o kwotach dla OSP.
Poniedziałek, 16 listopada 2015 r.
foto_news

W październiku na konto Związku OSP RP dotarły wpłaty 1% od urzędów skarbowych. Po podziale ich na województwa i później na poszczególne OSP przedstawiamy informację o rezultatach.

        Otrzymaliśmy w naszym województwie wsparcie od 3260 darczyńców, każdemu z Państwa gorąco dziękujemy. Zebrana łączna kwota to prawie 180 tys. zł., w skali kraju zebraliśmy ponad 3 mln. zł. od 50 tys. darczyńców
czytaj całość ...
Wspólne ćwiczenia
autor: W Bzura Czwartek, 05 listopada 2015 r.
foto_news

W niedzielę 25.10.2015 r na terenie szpitala w Mrągowie zastępy jednostek OSP gminy Piecki włączone do KSRG i zespoły Pogotowia Ratunkowego tego szpitala przeprowadziły ćwiczenia z zakresu ratownictwa technicznego.

Celem ćwiczeń było:

- doskonalenie zasad współdziałania jednostek OSP i zespołów ratownictwa medycznego

- doskonalenie procedur ratownictwa medycznego i zasad ratownictwa technicznego

- doskonalenie prowadzenia korespondencji radiowej

czytaj całość ...
Szkolenia KPP
autor: GM/ OSP Barczewo Czwartek, 05 listopada 2015 r.
foto_news
       W najbliższy weekend, w Kętrzynie, rozpoczyna się ostatnia edycja kursu kpp, organizowanego w ramach projektu „Kursy KPP dla OSP i jednostek współpracujących z systemem państwowego ratownictwa medycznego w województwie warmińsko-mazurskim”. Dofinansowanie na realizację projektu przyznało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu FIO 2015. Wnioskodawcą i realizatorem projektu jest OSP Barczewo.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4153032