logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Apel Strażakom Poległym w Akcji
autor: GM Czwartek, 12 września 2019 r.
foto_news
  Jak co roku oddaliśmy hołd poległym w boju strażakom. ".....W tym roku, roku 80 rocznicy wybuchu wojny, wojny, która zmieniła świat, która była największą tragedią naszej cywilizacji, której rany odczuwamy do dzisiaj stajemy przed pomnikiem strażaków poległych w akcji by pamiętać a w szczególności pamiętać o ponad 3 tysiącach oficerów, podoficerów i  strażaków, którzy ponieśli śmierć na polu walki, w wyniku rozstrzelań bądź w niemieckich obozach koncentracyjnych i łagrach sowieckich. ...".

czytaj całość ...
„Pracownia Orkiestry Strażackiej”
autor: ZG ZOSP RP Środa, 11 września 2019 r.
foto_news

Szanowni Państwo.
Realizujemy projekt „Pracownia Orkiestry Strażackiej” polegający na wsparciu strażackich Orkiestr Dętych w Polsce poprzez stworzenie na bazie Związku OSP RP sieci orkiestr dętych oraz objęcie opieką szkoleniową i doradczą ich kadry artystycznej i organizacyjnej.  
Projekt Związku OSP RP „Pracownia Orkiestry Strażackiej” finansowy będzie przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

czytaj całość ...
Apel Strażakom Poległym w Akcji
autor: GM Czwartek, 05 września 2019 r.
foto_news

Zapraszamy na Apel poświęcony
STRAŻAKOM POLEGŁYM W AKCJI
uroczystość odbędzie się 11 września 2019 roku

o godz. 18.00 – przed siedzibą  Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP oraz Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej PSP w Olsztynie u zbiegu ulic Niepodległości i Śliwy przy pomniku STRAŻAKOM POLEGŁYM W AKCJI

 Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego
 
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej     
Województwa  Warmińsko-Mazurskiego

                            Gustaw Marek Brzezin

 W programie uroczystości apel poległych oraz zapalenie zniczy pod pomnikiem.

W sprawach organizacyjnych wyjaśnień udziela biuro ZOW ZOSP RP  tel. 89-5247040

Program "Równać Szanse 2019"
autor: GM Środa, 04 września 2019 r.
foto_newsDo 7 października 2019 można składać wnioski w programie "Równać Szanse 2019" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. O granty mogą ubiegać się organizacje ( w tym OSP) zw wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Wartośc dotacji do 8 500 zł na projekty trwające pomiędzy 1 stycznia a 30 czerwca 2020 roku. Działania w ramach projektów powinny wspierać rozwój młodych ludzi ( w wieku 13-19 lat) więcej na stronie www.rownacszanse.pl oraz u partnera regionalnego STOPA z Ełku.
strona : [1] [2] [3]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2385581