logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Życzenia 8 marca.
Piątek, 08 marca 2019 r.
foto_news

Kobiety, kobiety....któż je zrozumie?

Na pewno pojmie tylko ten co kochać je umie.

Więc Tobie kochana kobieto życzę szczęścia i radości,

mało smutku dużo miłości!

 Szanowne druhny

Z okazji Dnia Kobiet proszę przyjąć nasze wyrazy uszanowania i uznania za Waszą obecność w szeregach ochotniczych straży pożarnych.

Życzymy aby sił nigdy Wam nie zabrakło, by Ochotnicza Straż Pożarna w której Panie działają rozwijała się i spełniała oczekiwania lokalnej społeczności oraz naszego Związku.   

Życzymy dużo, wszystkiego ........

                                                                                         męska część strażackich szeregów

Wyniki konkursu plastycznego
autor: GM Poniedziałek, 25 lutego 2019 r.
foto_news
Na konkurs plastyczny „Zapobiegajmy Pożarom” wpłynęło 171 prac z 10 powiatów (elbląski, braniewski, gołdapski, lidzbarski, kętrzyński, ostródzki, mrągowski, nidzicki, olecki, węgorzewski).Przeprowadzono ocenę prac w dniu 15 lutego 2019 r. w siedzibie ZOW ZOSPRP w Olsztynie. Komisja  postanowiła wyróżnić następujące prace w poszczególnych grupach wiekowych:

czytaj całość ...
Zebranie w OSP Rybno
autor: GM Wtorek, 19 lutego 2019 r.
foto_newsW dniu 16 lutego OSP w Rybnie (pow. działdowski) przeprowadziła zebranie sprawozdawcze za 2018 rok. Gościem na zebraniu był Prezes ZOW ZOSO RP Gustaw Marek Brzezin - Marsząłek Województwa. Strażacy obok sprawozdań za rok 2018 rozmawiali o planach, w tym o budowie nowej strażnicy. Życzymy im by plany zostały zrealizowane.
czytaj całość ...
Dofinansowanie dla OSP
Poniedziałek, 18 lutego 2019 r.
foto_newsInformujemy że zakończyliśmy przyjmowanie wniosków na dopłaty do zakupów sprzętu. Ilość wniosków które wpłyneły przekroczyła już kwotę dofinasowania. Przepraszamy te jednostki, które nie zdążyły złożyć zamówień.
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4152903