logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Najlepsi z Najlepszych - konkurs MDP
autor: GM Czwartek, 04 marca 2021 r.
foto_news W związku ze zmianą terminu przesyłania zgłoszeń na XII Ogólnopolski Konkurs "Najlepsi z Najlepszych" na Wzorową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i jej Opiekuna prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją .

 Zapraszamy wszystkie młodzieżowe drużyny pożarnicze do pochwalenia się swoją pracą i osiągnięciami. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu, do którego mogą przystąpić drużyny, które zrealizowały przynajmniej jeden z celów z każdego z wymienionych w regulaminie kryteriów.  W XII edycji konkursu jury będzie oceniać działalność MDP i jej opiekuna w okresie od 01.01.2020 r. do 31.12.2020 r., dlatego prosimy o przesyłanie opisu działalności MDP i innych dokumentów dotyczących wyłącznie 2020 roku.

Zgłoszenia na konkurs należy przesyłać na adres: Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, ul. Oboźna 1, 00-340 Warszawa - z dopiskiem: konkurs dla MDP „Najlepsi z Najlepszych”. Termin przesłania zgłoszeń - do 31.03.2021r.

informacja o konkursie, regulamin i formularz zgłoszenia dostępne na stronie Związku  http://www.zosprp.pl/?q=content/xii-konkurs-dla-mdp-najlepsi-z-najlepszych-termin-przeslania-zgloszen-do-31032021-roku

czytaj całość ...
Szkolenie - sternik motorowodny
autor: GM Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r.
foto_news Czas pomyśleć o nadchodzącym okresie letnim, a w związku z tym o uprawnieniach motorowodnych. W naszych OSP przybywa sprzętu, w tym takiego jak łodzie, pontony z napędem silnikowym. Polecamy szkolenia organizowane przez sprawdzonego partnera - OFERTA 
czytaj całość ...
Ostatnie pożegnanie.
autor: GM/ Jan N. Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r.
foto_news
21 stycznia odbył się pogrzeb druha Ryszarda Ostaszewskiego - poniżej wspomnienie o nim Jana Narewskiego 

Śp. druh Ryszard Ostaszewski. Był ponad pół wieku strażakiem ochotnikiem. Urodził się w Grójcu na Mazowszu – na południe od Warszawy. Jako młody mężczyzna wchodzący w dorosłe życie w latach 60-tych przyjechał na Warmię i osiedlił się w okolicach Lidzbarka Warmińskiego, poznał Marię i założył rodzinę. Kilknaście lat później przyjechali na Mazury – do Szestna, gdzie rozpoczął pracę w miejscowym Państwowym Gospodarstwie Rolnym i jak mówił:  tu znalazł swój dom.

Z kilkunastoletnim już doświadczeniem w ochotniczej straży pożarnej włączył się w działalność zakładowej straży pożarnej w miejscu pracy. Strażacy widząc jego talent organizatorski i pracowitość, wybrali go na naczelnika jednostki, a potem na prezesa.

czytaj całość ...
Transport pacjentów do punktów szczepień
Czwartek, 21 stycznia 2021 r.
foto_news
 Rząd oraz przedstawiciele państwowej i ochotniczej straży pożarnej podejmują współpracę w realizacji Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19. KPRM przekaże strażakom środki ochronne potrzebne do przeprowadzenia bezpiecznych i skutecznych szczepień. Z kolei członkowie OSP wesprą rząd w edukacji społeczeństwa oraz motywowaniu obywateli do decyzji o przystąpieniu do programu.

wytyczne 
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4152961