logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Informacja o środkach do odkażania rąk
autor: GM Poniedziałek, 11 października 2021 r.
foto_news Informujemy że posadamy do nieodpłatnego przekazania środek do dezynfekcji rąk firmy GARNIER. Prosimy chętne OSP o kontakt z naszym biurem w celu odebrania. Posiadamy także tablice wzory dystynkcji członków OSP i funkcyjnych ZOSP RP - zapraszamy do naszego biura. 
czytaj całość ...
OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE HISTORYKÓW i KRONIKARZY OSP w Toruniu
Wtorek, 28 września 2021 r.
foto_news W Toruniu z udziałem prezesa ZG ZOSP RP Waldemara Pawlaka spotkali się w dniach 17-19 września 2021 r. kronikarze i laureaci ogólnopolskich konkursów historycznych. Przeprowadzono warsztaty dla kronikarzy oraz zorganizowano sesję historyczną. Podsumowano też ogólnopolski konkurs kronik, konkurs na pamiętniki, wspomnienia, relacje i opracowania „Z dziejów OSP” oraz konkurs na prace popularnonaukowe i badawcze dotyczące historii pożarnictwa. Spotkania odbyły się w ramach cyklu wydarzeń z okazji setnej rocznicy powstania Związku OSP RP

czytaj całość ...
Apel Pamięci poległych w akcji i tragicznie zmarłych strażaków.
autor: GM Poniedziałek, 13 września 2021 r.
foto_news             Za nami kolejny APEL . Dziękuje wszystkim za obecność.

20 lat temu 11 września 2001 roku zszokowani patrzyliśmy w ekrany telewizyjne i oglądaliśmy tragiczne wydarzenia w Nowym Jorku - zginęło tam w wyniku zamachu terrorystycznego ponad 3 tys. osób w tym 343 naszych kolegów strażaków. To wydarzenie było impulsem do apeli poległych które odbyły się na całym świecie. U nas w Olsztynie przerodziło się to w coroczny Apel Strażakom Poległym w Akcji.

czytaj całość ...
Zaproszenie
autor: GM Wtorek, 31 sierpnia 2021 r.
foto_news
    Serdecznie zapraszamy członków OSP, strażaków PSP oraz ich rodziny na Apel Pamięci. W sposób szczególny zapraszamy rodziny poległych i tragicznie zmarłych strażaków. Uroczystość odbędzie się 11 września 2021 roku o godz. 18.30 – przed siedzibą  Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP oraz Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej PSP w Olsztynie u zbiegu ulic Niepodległości i Śliwy przy pomniku  STRAŻAKOM POLEGŁYM W AKCJI.  

                                        

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4152894