logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Żabiny - pamiętamy.
autor: GM Poniedziałek, 16 sierpnia 2021 r.
foto_news
    W dniu 14 sierpnia OSP w żabinach zorganizowała uroczysty apel z okazji 25 rocznicy tragicznej śmierci dwóch swoich druhów. W spotkaniu uczestniczyli między innymi: prezes ZOW ZOSP RP woj Warmińsko-Mazurskiego druh Gustaw Marek Brzezin oraz Komendant Wojewódzki PSP w Olsztynie nadbrygadier Tamasz Komoszyński. 
    Po  Mszy Świętej złozono wieńce na grobach Pawła Kruszewskiego i Stanisłąwa Grossa, a później odbył się apel przed remizą OSP i Centrum Aktywności Społecznej. 
czytaj całość ...
Sztandar dla OSP w Bryńsku.
autor: GM Środa, 11 sierpnia 2021 r.
foto_news W dniu 8 sierpnia odbyła się uroczystośc związana ze 100 leciem OSP w Bryńsku pow. działdowski. Z tej okazji OSP otrzymała sztandar oraz Złoty Znak Związku. 
czytaj całość ...
Wstępna ocena projektu "ustawy o Ochotniczych Strażach Pożarnych
autor: GM/ZOSP RP Wtorek, 13 lipca 2021 r.
foto_news Projekt ustawy: https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12348654
 
projekt zdnia 2 lipca ---- Zmiany wynikające z ustawy o OSP: dotyczą w szczególności świadczeń dodatkowych dla strażaków ochotników oraz dla ratowników górskich. Projekt zawiera również wiele zmian dotyczących organizacji ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Oceniamy, że 4 zmiany zasługują na wprowadzenie do ustawy o ochronie ppoż., 6 zmian jest szkodliwych i 20 zmian pozornych.

więcej na stronie ZWIĄZKU 
czytaj całość ...
Olimpiada OSP
Środa, 14 lipca 2021 r.
foto_news RUSZYŁY ZAPISY NA OLIMPIADĘ OSP

Serdecznie zapraszamy druhny i druhów do udziału w VIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowo-Pożarniczej Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach 11 i 12 września 2021 roku na terenie Ośrodka Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach gmina Czorsztyn, woj. Małopolskie

                Na atrakcyjność olimpiady wpływa niespotykany nigdzie w kraju przebieg konkurencji i formuła tych zawodów rozgrywanych na nietypowej jak na zawody strażackie arenie sportowej umiejscowionej w górach z otaczającą ją przepiękną scenerią górską oraz pobliskiego Jeziora Czorsztyńskiego. W zawodach co roku uczestniczy kilkadziesiąt jednostek reprezentujących prawie wszystkie województwa.

czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4152883