logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Ślubowanie MDP Jamielnik
autor: Maciej Jasiński Sobota, 16 grudnia 2023 r.
foto_newsOd słowa do czynu – 2 stycznia decyzja o powołaniu, a już w piątek 15 grudnia ślubowanie nowopowstałej 35-osobowej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Jamielniku.
     Co tam się nie działo tego dnia – każdy jeszcze w emocjach! Wszystko przygotowane tak, jak być powinno – w zgodzie z Ceremoniałem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.
czytaj całość ...
Spotkanie opłatkowe służb mundurowych
autor: Maciej Jasiński Wtorek, 12 grudnia 2023 r.
foto_news11 grudnia br. przedstawiciele wszystkich służb mundurowych Warmii i Mazur przywitali zbliżające się święto Bożego Narodzenia podczas tradycyjnego wspólnego spotkania opłatkowego. W tym roku mundurowa wigilia odbyła się w dostojnych przestrzeniach Wyższego Seminarium Duchownego w Olsztynie, a jej organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji. W świąteczny nastrój wszystkich zebranych wprowadziły piękne kolędy i nastrojowe piosenki przygotowane przez chór warmińsko-mazurskiego garnizonu Policji. Nie zabrakło również wzajemnych życzeń i dzielenia się opłatkiem.
czytaj całość ...
Nowy samochód na wyposażeniu OSP Barczewo
autor: Maciej Jasiński Niedziela, 10 grudnia 2023 r.
foto_newsW sobotnie popołudnie 9 grudnia br. do służby w Ochotniczej Straży Pożarnej w Barczewie został oficjalnie włączony nowy wóz bojowy.
     Lekki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Renault o wartości ponad 600 tys. zł został zakupiony dzięki dofinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach Programu Operacyjnego Województwa na lata 2014-2020 (85% całkowitych kosztów) oraz środków własnych Miasta Barczewo (15%).

czytaj całość ...
Nowe samochody dla OSP Rudzienice, OSP Ławice i OSP Mątyki
autor: Maciej Jasiński Sobota, 09 grudnia 2023 r.
foto_newsW piątek 8 grudnia na wyposażenie jednostek OSP w gminie Iława trafiły trzy średnie samochody ratowniczo-gaśnicze.
czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 4152934