Grupa I – PRZEDSZKOLNA – oceniano 51 prac
· Maciej Kwiasowski – gm. Morąg, pow. ostródzki
· Oskar Żełobowski - gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski
· Mikołaj Malewski – gm. Grunwald, pow. ostródzki
· Michał Feliś – gm. Zalewo, pow. iławski
· Zuzia Bąk – gm. Morąg, pow. ostródzki
Grupa II – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III – oceniano 70 prac
· Patryk Staniszewski – gm. Morąg, pow. ostródzki
· Alicja Kurantowicz – gm. Grunwald, pow. ostródzki
· Szymon Borys – gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki
· Aleksandra Mika – gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski
· Aleksander Olszko – gm. Ostróda, pow. ostródzki
Grupa III – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI – oceniano 66 prac
· Michaela Rudnik – gm. Piecki, pow. mrągowski
· Agata Sawicka – gm. Dubeninki, pow. gołdapski
· Michał Wasilewski – gm. Piecki, pow. mrągowski
· Zuzanna Cesarek – gm. Piecki, pow. mrągowski
· Maciej Materkowski – gm. Morąg, pow. ostródzki
Grupa IV– GIMNAZJUM – oceniano 48 prac
· Anna Pająk – gm. Łukta, pow. ostródzki
· Julia Kwiatkowska – gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki
· Kasia Głozak – gm. Zalewo, pow. iławski
· Paulina Tuzik – gm. Zalewo, pow. iławski
· Julia Milczanowska – gm. Morąg, pow. ostródzki
Grupa V– SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – oceniano 16 prac
· Karol Kiłyk – gm. Kiwity, pow. lidzbarski
· Joanna Paczkowska – gm. Morąg, pow. ostródzki
· Ewa Gulmantowicz – gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski
Grupa VI– DOROŚLI – oceniano 10 prac
· Waldemar Bobrowski – gm. Morąg, pow. ostródzki
· Anna Milewska – gm. Morąg, pow. ostródzki
Ponadto wyróżniono prace:
· Szymon Borys – Żardeniki, gm. Jeziorany, pow. olsztyński
· Wiktoria Górnik – gm. Kozłowo, pow. nidzicki
· Krzysztof Osnowski – gm. Piecki, pow. mrągowski
· Mariusz Prusaczyk – gm. Piecki, pow. mrągowski
UWAGI
Łącznie zakwalifikowano 25 prac do eliminacji krajowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, zostały one przekazane do ZG ZOSP RP w Warszawie.
Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody od organizatorów konkursu - termin spotkania podamy w terminiepóźniejszym.