logo logo

Historia

mdp

Kultura

Sport

Polecamy


 

Znajdź frazę i/lub wybierz zakres dat:
Świętowaliśmy
autor: GM Poniedziałek, 06 maja 2019 r.
foto_newsW wielu miejscowośćiach świętowaliśmy Dzień Strażaka i w różny sposób. Były zawody, apele, przekaznia sprzetu i inne wydarzenia. Poniżej migawki z Fromborka oraz z Markus.

W sobotę 4 maja 2019 do Zwierzna zjechali się strażacy — ochotnicy z terenu gminy Markusy, aby wspólnie uczcić dzień strażaka. Obchody rozpoczęły się od mszy świętej, którą pięknie odprawił Proboszcz z parafii w Zwierznie. Następnie — alarmowo - wszystkie jednostki udały się na boisko znajdujące się na terenie szkoły, aby rywalizować w zawodach sportowo-pożarniczych. Nasza jednostka startowała jako pierwsza i jako pierwsza zawody ukończyła, „zgarniając” kolejne trofea do naszej gabloty https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f642.png:-) Mówiąc krótko — również w tym roku jesteśmy mistrzami gminy w sportach pożarniczych. (Bojówka 1 miejsce, Sztafeta 1 miejsce (ex aequo z OSP Markusy), Klasyfikacja generalna 1 miejsce). - info OSP Krzewsk
czytaj całość ...
Wojewódzkie święto Rycerzy Floriana - Stoczek Klasztorny 2019
autor: GM/ZOSP RP - Gazeta Olsztyńska Poniedziałek, 06 maja 2019 r.
foto_news

Wojewódzkie Święto Rycerzy Floriana, czyli druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych odbyło się w sobotę 4 maja w Stoczku Klasztornym. Uroczystości rozpoczęła msza święta w sanktuarium Matki Pokoju pod przewodnictwem arcybiskupa Józefa Górzyńskiego.

W uroczystościach wziął udział Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, który jest też Prezesem Zarządu Wojewódzkiego OSP. Towarzyszyła mu Sylwia Jaskulska, członkini zarządu województwa i także druhna ochotniczka. W święcie uczestniczył także Starosta Lidzbarski, a zarazem Prezes Powiatowego OSP Jan Harhaj oraz gospodarz Gminy Kiwity, w której uroczystości się odbywały Wójt Wiesław Tkaczuk, a także burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski.
Nie zabrakło Komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lidzbarku Warmińskim Rafała Szymukowicza, reprezentującego tego dnia Komendanta Wojewódzkiego PSP.

http://gazetaolsztynska.pl/582590,Wojewodzkie-Swieto-Rycerzy-Floriana-odbylo-sie-dzisiaj-w-Stoczku-Klasztornym-ZDJECIA.html
 
czytaj całość ...
Dzień Strażaka
Wtorek, 30 kwietnia 2019 r.
foto_news

Z okazji Dnia Strażaka życzę Druhom i Druhnom wszelkiego dobra, satysfakcji w działaniu i spełnienia w życiu. Strażackim Rodzinom i Przyjaciołom przekazuję życzenia szczęścia i wielu powodów do radości.

Gustaw Marek Brzezin
Prezes Zarządu Oddzaiłu Wojewódzkiego
ZOSP RP woj. Warmińsko-Mazurskiego

RAPORTY OSP
Wtorek, 30 kwietnia 2019 r.
foto_newsDZISIAJ MIJA TERMIN WPROWADZANIA RAPORTÓW OSP -
brakuje nam jeszcze 66. Proszę o pilną reakcję.
Poniżej wykaz brakujących. Brak raportu będzie skutkować ograniczonymi prawami członka ZOSP RP.


czytaj całość ...
strona : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Informacje

Wspierają nasze działania

Newsletter

Kalendarium

brak wpisów

Galeria

Copyright © 2010 Związek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego | Odsłon : 2385613